شرایط تحصیل در کالج های آلمان

دوستانی که کالج رو تموم کردن معمولا رشته T و شاید اطلاع ممکنه داشته باشن یا تجربه شخصی ازشون یک سوال دارم.
من و خیلی از بچه های دیگ الان کالجشون در رشته Tتموم شده ولی معمولا رشته های تی برا ترم زمستون دانشگاه ارائه میکنه و برا تابستون چیزی نیست.
ویزای من الان تموم داره میشه و یه دوست مشابه شرایط من اداره مهاجرت بهش گفته برو از یه رشته الکی پذیرش بگیر دانشگاه ثبت نام کن و برامون immatrikulationsbescheinigung ش رو بیار.
امروز باهم رفتیم Beratungدانشگاه گفتش که شما میتونی یه ترم دیگ تو کالج ثبت نام باقی بمونی و ببری مدرکش رو اداره مهاجرت ولی دقیقا دوست من که مدرک ثبت نام کالج ترم زمستون امسال (نه تابستون سال دیگ )رو ارائه داده بود گفته بودند که معتبر نیست برامون چون روش نوشته کالج .
کسی میدونه چطوری این داستان
دانشگاه گفتش که این مساله خیلی نرماله ولی نمی دونیم چرا اداره مهاجرت قبول نمیکنه .
منتشر شده توسط: Mahdi

جسارتا کالج هامبورگ از ابتدا اجازه کار ثابت میده
همون هفته ای ۲۰ساعت
منتشر شده توسط: Saeed Khaksari

دوستان کسی پذیرشی لایپزیش از طریق دانشگاه درسدن رو دریافت کرده
منتشر شده توسط: Shio .m

بله
منتشر شده توسط: ρoʊr

من توی یه ساعتی‌خوندم همون اجازه‌کار‌تو‌تعطیلات هم‌نداره
به طور کلی arbeitserlaubnis in hamburg سرچ کنین واستون‌میاره
منتشر شده توسط: ρoʊr

این گفتگو در خصوص شرایط تحصیل در کالج های آلمان در سامانه کاوالا منتشر شده است. برای اینکه متن کامل این بحث و گفتگو را مشاهده فرمایید به پست شرایط تحصیل در کالج های آلمان مراجعه فرمایید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عمران قهوه گانودرما - موکا انجمن داوطلبان حامیان فردای سبزقزوین زعفران اصیل ایرانی وکیل آن استوک کالا آموزشی سیب من طراحی سایت در ارومیه شعرها و ترانه های پارسی