شرایط اخذ ویزای پیوست

پیوست

سلام خدمت دوستان
در تجربه قبلی با هشتگ پیوست ریجکت اتفاق قبول نکردن مدارک رو گذاشتم. من بعد از اون اتفاق، وقت جدید گرفتم و وقت جدید رو با وقت قدیم و لینک مدارک خواسته شده در سایت سفارت و عکسی که از اون فایل گرفته بودم و توش به وضوح اشاره کرده بود که امضای حتی یکی از والدین که قرار هست از کشور با بچه ها خارج بشه کافیه و دورش خط کشیدم و با متنی که تمام اتفاقات روز مصاحبه رو توش توضیح داده بودم و ازشون کمک خواسته بودم به ایمیل اعتراض سفارت که تو سایتش هست ارسال کردم. این کارو چند روز بعد از رد شدن درخواستمون انجام دادم، و همین ایمیل رو برای اوسلندای برلین هم فرستادم، تقریبا یک روز در میان برای سفارت و اوسلندا میفرستادم به مدت یک هفته، بعد از دو هفته از اولین ایمیل بهم سفارت جواب داد که ما شرایط شمارو درک میکنیم و سعی میکنیم شما رو تو اولویت بذاریم. دیروز بلیط گرفتم برای تهران ، ۱۷ ژانویه میرم و ۲۶ برمیگردم، و اما امروز، برام ایمیل اومد و وقت مصاحبه برای خانواده ام تعیین شد که تاریخش ۲۲ ژانویه است.
نکته اول: تلاش همیشه به نتیجه میرسه ( اشاره به این میکنم که حدود یک ماه و نیم بعد از وقت اول برامون وقت گذاشتند )
نکته دوم: مثبت فکر کنید تا براتون بهترینها اتفاق بیافته ( اشاره به این میکنم که تصادفا وقت مصاحبه تو بهترین شرایطی که میتونست اتفاق بیافته یعنی وقتی من ایران هستم اتفاق افتاد )
منتشر شده توسط: Yaghoub Arbabi

سلام دوستان برای تاءءدیه باید به كدوم ادرس بریم

بخارست

کپی ساده کفایت میکنه، هرچند که دوستان ترجمه میکنن ولی اصلا نیازبه ترجمه نیست.
نه ، شاید به این دلیل هست که برای کارشناسی ،اغلب سنشون پایین هست و مجردن.
منتشر شده توسط: ?

ممنون از کمکتون
ببخشید شما مطمئن هستید برای ترجمه البته ما ترجمه انگلیسی داریم میخوام بدونم آلمانی بدم ترجمه کنن یا نه.
منتشر شده توسط: Maryam Tayebi

اصلا بیشتر مواقع پس میدن و نمیگیرن چیزی که من میدونم کپی اخرین مدرک رو گفته نگفته ترجمه اخرین مدرک
منتشر شده توسط: ?

روز مصاحبه من یه اقایی انگلیسی داد قبول نکردن

فقط ترجمه المانی
منتشر شده توسط: @¥@

این گفتگو در خصوص شرایط اخذ ویزای پیوستدر سامانه کاوالا منتشر شده است. برای اینکه متن کامل این بحث و گفتگو را مشاهده فرمایید به پست شرایط اخذ ویزای پیوست مراجعه فرمایید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ شحصی نویسند اسم مستعار Jennifer نصاب کاشی و سرامیک زندگی ائمه اعترافات یک درخت انبار پیمان دعانویس رایگان,09053876440 turkeyvan.parsablog.com